Intelekto šedevras.Naujoji E klasė.
 
Naujoji Mercedes-Benz E klasė atkeliavo į Lietuvą
 
Vokiečių automobilių gamintojas Daimler AG 2016-ųjų metų sausio mėn. pradžioje Detroito automobilių parodoje pristatė naujausią E klasę, verslo klasės automobilių kartelę pakeldamas dar aukščiau. Karščiausia Mercedes-Benz naujiena jau pasirodė ir Lietuvoje. 
 
 
Ilgesnė ratų bazė ir aptakesnis dizainas
 
Naujojo Mercedes-Benz E klasės automobilio dizainas pasižymi nuosekliomis linijomis, aptakumu ir kiekvienai šio modelio linijai atskiromis dizaino detalėmis. Pavyzdžiui, skiriasi bazinės versijos, Exclusive, Avantgarde ir AMG linijų modeliuose priekinės automobilio grotelės ir Mercedes-Benz ženklo vieta bei dydis. Tai automobiliui suteikia išskirtinumo, pabrėžiant atskiriems modeliams būdingas charakteristikas. Didelio diametro ratai, platūs ir ilgi automobilio galiniai sparnai suteikia daugiau masės pojūčio ir žymi galingą automobilio charakterį. 
 
 
Pagrindinės charakteristikos pozicionuoja šį modelį tarp S ir C klasės automobilių. Naujojo E klasės modelio ratų bazė yra 65 milimetrais ilgesnė (2939 mm), lyginant su šio modelio pirmtaku, o bendras automobilio ilgis padidėjo 43 milimetrais (4923 mm), o šio modelio aerodinamis parametras siekia 0,23.
 
 
Inovatyvus E klasės interjeras
 
Modernus ir inovacijų kupinas interjeras nepaliks abejingų. Viena didžiausių inovacijų – sujungti du aukštos rezoliucijos 12,3 colio ekranai, kuriems galima parinkti vieną iš trijų atvaizdavimo stilių Classic, Sport, Progressive. Taip pat pristatoma unikali vairo funkcija – E klasės modelio vairas turės lietimui jautrias zonas, kurios reaguos į vairuotojo pirštų judesius aukštyn / žemyn ir į šonus – panašiai kaip išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse. Ši funkcija jau buvo naudojama centrinėje valdymo panelėje ir kituose Mercedes-Benz modeliuose, tačiau lietimui jautrias zonas ant vairo, leisiančias patogiau keisti automobilio nustatymus, galės išbandyti tik E klasės vairuotojai.
 
 
Kaip jau įprasta naujiems Mercedes-Benz automobiliams ypatingas dėmesys skiriamas interjero dizainui. E klasėje naudojamos aukščiausios kokybės interjero medžiagos – atvirų porų mediena, oda, metaliniai akcentai. Šiomis medžiagomis sukuriamas grakščių linijų, inteligentiškas ir itin komfortabilus interjeras. Taip pat šioje automobilių kategorijoje pristatoma naujovė – šildomi durų porankiai ir centrinė valdymo panelė.
 
 
Naujasis E klasės modelis bus komplektuojamas su 4 skirtingais varikliais. E200 modelyje bus montuojamas 2 litrų tūrio benzininis 184 AG (135 kW) galios variklis, E220 d – dyzelinis 2 litrų 195 AG (143 kW), E350 d – dyzelinis 3 litrų 258 AG (190 kW) galios variklis. Hibridinio Mercedes-Benz E350e modelio bendra galios sistema išvystys 249 AG (205 kW) galią ir 600 Nm sukimo momentą. Visuose E klasės modeliuose variklio galia į ratus perduodama per 9G-TRONIC devynių pavarų automatinę pavarų dėžę.
 
Vokiečių koncernui įprastai skiriant didžiulį dėmesį saugos ir pagalbinėms sistemoms, naujoje E klasėje diegiamos persirikiuoti padedanti Active Lane-change Assistant sistema, automobilio stabdymo efektyvumą didinanti Active Brake Assist sistema, kuri kartu su Evasive Steering Assist sistema, padeda identifikuoti pėsčiuosius ir padeda jų išvengti, apie objektus esančius nematomoje zonoje perspėjanti Active Blind Spot Assist sistema ir daugybė kitų saugos ir pagalbinių sistemų, didinančių važiavimo komfortą ir maksimaliai padedanti išvengti susidūrimų ir kitų incidentų.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mercedes-Benz C klasė – pasaulio metų automobilis
Naujoji Mercedes-Benz CLA klasė pasipildė sportišku universalu
AMG pristato naują puikų sportinį automobilį Mercedes-AMG GT