Naujoji C-klasė tapo dar prabangesnė
Mercedes-Benz dizaineriai sukūrė tokio lygio interjerą, kuris retai sutinkamas net aukščiausiose transporto priemonių kategorijose. Tai akivaizdu dėl kruopščiai atrinktų malonių liesti aukštos klasės medžiagų bei elegantiškų smulkių detalių. Interjeras taip pat įkūnija naują dizaino koncepciją, kuri puikiai apjungia jausmingumą ir grynumą bei dinamišką sportiškumą ir prisideda prie interjero sukuriamo kokybės pojūčio.
 
Šiame diskretiškos ir modernios išvaizdos C klasės automobilyje vairuotojas ir priekyje sėdintys keleiviai galės mėgautis erdve ir prabanga.  Tai suteikia malonios aplinkos jausmą, kuris neįprastas šios klasės transporto priemonei. Atsisėdus į C klasės modelį jaučiamasi panašiai kaip ir perėjus iš ekonominės į verslo klasę lėktuve. 
 
Interjero dizainas atskleidžia drąsų naują Mercedes-Benz požiūrį. 
Dizaineriai rafinuotai apjungia Merdedes-Benz sportinių automobilių konstrukciją su visiškai nauja grakščių linijų centrine konsole. Transporto priemonėse su automatine pavarų dėže didelė vientisa centrinė konsolė elegantiškai driekiasi nuo centrinių oro ventiliacijos angų iki atramos rankai. Šios besiūlės ryškios linijos sukuria atviros erdvės pojūtį ir suteikia jaudinantį puristišką bei modernų įvaizdį. 
 

Mercedes-Benz: 2 pasaulinės ir 3 europinės premjeros Ženevoje
Mercedes-Benz Citan – naujasis miesto transporteris su žvaigždės ženklu
Mercedes-Benz Actros – 2012 metų vilkikas