AMG pristato naują puikų sportinį automobilį Mercedes-AMG GT
 
Rugsėjo 9-ąją, 20:30, Vokietijoje, Afalterbache (Affalterbach) įsikūrusioje AMG gamykloje, buvo pristatytas naujas puikus sportinis automobilis Mercedes-AMG GT
 
GT yra legendos statusą užsitarnavusio Mercedes-Benz SLS AMG įpėdinis. GT aprūpintas nauju keturių litrų darbinio tūrio V-8 varikliu, kuris pasiekia 375 kW (510 AG) galią ir iki 650 Nm sukimo momentą. Naujasis aštuonių cilindrų variklis turi esminių techninių panašumų į mažiausią AMG dviejų litrų darbinio tūrio variklį, kuris naudojamas Mercedes-Benz A 45 AMG, CLA 45 AMG ir GLA 45 AMG automobiliams.
 
Naujojo GT varikliai išmėginti visokiausiomis klimato sąlygomis. Kaip ir kitų AMG galios šaltinių, taip ir naujojo keturių litrų variklio atveju vadovaujamasi principu „vienas vyras vienam varikliui". Tai reiškia, kad už variklio surinkimą atsakingas inžinierius patvirtina, jog šis atitinka reikalavimus, savo parašu ant variklio bloko.
 
„Mercedes–Benz" V klasei skirtas prestižinis geriausio dizaino apdovanojimas 
 
 
„Mercedes–Benz" nugalėjo prestižiniame „Red Dot Award: Product Design" konkurse, sutraukiančiame didžiausią skaičių konkursantų. Komisija geriausio pasaulyje dizaino apdovanojimą skyrė už automobilio eleganciją ir sportiškumą.  
 
Nepriklausoma komisija, kurią sudaro 40 ekspertų iš skirtingų šalių, buvo maloniai nustebinta „Mercedes–Benz" V klasės dizaino kokybe. „Šis automobilis yra elegantiškas. Sportiškas dizainas suteikia jam dar daugiau modernumo, o tai suderinta su didele automobilio talpa", – teigia vienas komisijos narių, pagrįsdamas apdovanojimo skyrimą būtent „Mercedes–Benz" gamintojo automobiliui.
 
Naujasis V klasės automobilis stebina elegancija ir sportiškumu
 
V klasės išvaizda atspindi „Mercedes–Benz" keleivinių automobilių modelių stilių. Galingą automobilio priekį išryškina priekinės grotelės, papuoštos trimate gamintojo žvaigžde. Čia taip pat galime pamatyti kitus „Mercedes–Benz" būdingus bruožus – giliai į šoninių sparnų dalį įlendančius priekinius žibintus. Pažvelgus į V klasės interjerą matyti aiški „Mercedes–Benz"dizaino filosofija: keleivinių automobilių salonas pasižymi stipriomis charakteristikomis, kurias išryškina salono panelėje išdėstyti apvalūs ortakiai. 
 
„Jausmingas, dinamiškų kontūrų, praturtintas naujausiomis technologijomis V klasės automobilis tampa ikona, kurioje susijungia elegancija ir funkcionalumas. Naujasis „Mercedes–Benz" modelis įkūnija mūsų dizaino filosofiją," – teigia Daimler AG Dizaino vadovas Gorden Wagener.
 
Tipiška kontrastinga organiškų paviršių ir tiesių linijų sąveika kartu su šiltų ir šaltų spalvų tonais perteikia ypatingą harmonijos pojūtį ir pabrėžia aukštos klasės automobilio įspūdį. Automobilis siūlo tobulą funkcijų ir emocijų sintezę. Rafinuotą subtilumą užbaigia diskretiškas trijų atspalvių aplinkos apšvietimas. Pritaikant keleivinių automobilių dizaino elementus „Mercedes–Benz" pakelia V klasės kokybę ir estetiką į naują lygmenį.
 
Taip pat „Red Dot Award: Product Design" prizus pelnė ir kiti „Mercedes–Benz" modeliai. Už išskirtinį aukštos kokybės dizainą apdovanojimą pelnė „Mercedes–Benz" C klasė bei GLA klasė. S klasės coupe modelis buvo garbingai paminėtas dėl puikiai įgyvendintų detalių sprendimų.
 
Naujasis C klasės universalo modelis ir naujos kartos CLS 
 
 
 
Mercedes-Benz darsyk atnaujina savo pasiūlą kvapą gniaužiančiais naujesniais modeliais. Naująjį C klasės universalą ir naujos kartos CLS modelį bus galima įsigyti nuo šių metų rugsėjo, o išankstinis užsakymas Silberauto atstovybėse jau pradėtas.
 
Abu modelius vienija stiprias emocijas sukeliantis sportiškas dizainas bei itin šiuolaikiškas inžinerijos menas. Technologiniu požiūriu pasiūlą papildo nauji varikliai, o CLS, tarp kita ko, nustebins ir MULTIBEAM LED priekinėmis lempomis, kurios perkelia apšvietimą į visai naują lygį. Labai kokybiškų salono medžiagų pasiūla ir ergonomiškumas pabrėžia šiuolaikinę prabangą, o keturių durų kupė CLS 63 AMG ir CLS 63 AMG Shooting Brake versijos atrodo itin atletiškos ir galingos. 
 
 
CLS 63 AMG versija pajėgia pasiekti 430kW/ 585 AG ir atnaujinus modelį yra dar labiau išskirtinė; AMG SPEEDSHIFT MCT 7 pavarų transmisija reaguoja neįtikėtinai jautriai. Vienintelę pasaulyje Mercedes-Benz 9 pavarų 9G-TRONIC automatinę pavarų dėžę galima įsigyti CLS 220 BlueTEC, CLS 250 BlueTEC, CLS 350 BlueTEC ir CLS 500 modeliams.
 
C klasės universalo modelio matmenys reikšmingai išaugo ir tai prideda patogumo, ypač sėdintiesiems gale – daugiau erdvės kojoms, o salonas platesnis ir aukštesnis. Dėl naujoviškų korpuso konstrukcijos medžiagų bendrasis automobilio svoris netgi sumažėjo, mažesnės ir jo kuro sąnaudos – nauji varikliai ir ECO start/stop sistema sumažina kuro sąnaudas, palyginti su pirmtako, net 20%. C klasės universalo modelis ir CLS Shooting Brake versija krinta į akis dar ir dėl didelės bagažinės talpos. C klasės tūris, palyginti su ankstesniu modeliu, išaugo 10 litrų ir dabar apima net 1510 litrų.
 
 
Pirmąsyk pasaulyje su naujaisiais modeliais pristatomas ir vadinamasis „Mercedes connect me" paslaugų paketas, sudarantis automobilio savininkui galimybę internetu palaikyti ryšį su automobiliu iš bet kurios vietos bet kuriuo metu ir, pavyzdžiui, sužinoti, kiek degalų šiuo metu yra automobilio bake. Naujuosiuose modeliuose įdiegtos naujos asistentų sistemos ir geriausi multimedijų sprendimai, kur naudojantis jutikline aikštele šiuolaikiniam žmogui įprastai patogu suvesti reikiamas pasirinktis.
 

Naująjį Mercedes-Benz Vito galima įsigyti tiek su galiniais, tiek su priekiniais arba visais keturiais varomaisiais ratais
Sunkvežimiai iš ateities: Mercedes-Benz Future Truck 2025
„Fuel Duel“ programa