Išbandyti naujausi „Mercedes-Benz“ komercionės paskirteis automobiliai atviroje parodoje
 
2015 m. gegužės 14-15 d. Vilniuje vyko atvira „Mercedes-Benz" komercinių automobilių paroda. „Maksimalus prieinamumas" – taip pavadinta naujoji vokiečių gamintojo automobilių serija, kurią prie „Forum Palace" galėjo pamatyti bei išmėginti kiekvienas norintysis. Šis „Mercedes-Benz" Vito, Citan, Sprinter bei V klasės pristatymas yra visoje Europoje vykstančio Road Show dalis. 
 
„Renginyje kai kurie verslininkai dar tik susipažino su naujausiais „Mercedes-Benz" modeliais, tačiau jau žinau, kad sutikome ir nemažai lojalių šiam prekiniui ženklui mūsų klientų, kuriems galbūt tai buvo lemiamas bandomasis važiavimas prieš įsigyjant komercinį automobilį savo įmonei", – teigia „Silberauto" komercinių automobilių pardavimo Lietuvoje vadovas Narimantas Katarskis. Anot jo, Lietuvos rinka dar tik atranda naujausius „Mercedes-Benz Citan" mažuosius furgonus, kurių anksčiau šis gamintojas tiesiog neturėjo, todėl renginyje kiekvienas atėjęs asmuo rado kažką naujo.
 
Renginyje atvykusieji turėjo galimybę susipažinti su plačia komercinės paskirties automobilių pasiūla: Mercedes-Benz Sprinter, Vito (Tourer, Mixto), Citan (Kombi, erdviu 7 sėdimųjų vietų universalu, krovininiu mikroautobusu) ir V klase. „Mercedes-Benz" naujausiuose komerciniuose automobiliuose išlaiko aukštus komforto ir inovacijų standartus, jog vairuotojui darbas su šiuo automobiliu taptų malonumu. „Silberauto" atstovo N. Katarskio teigimu, įmonės išbandžiusios „Mercedes-Benz" savo įmonėse dažnai stengiasi išplėsti savo autoparką šio gamintojo automobiliais.
 
 
 
Mercedes-Benz C klasė – pasaulio metų automobilis 
 
2015-04-02
Mercedes-Benz C klasė laimėjo pasaulio metų automobilio titulą. Konkurse World Car of the Year 2015 („Pasaulio metų automobilis 2015") sėkmės sulaukė ir kiti Mercedes-Benz modeliai.
 
Mercedes-Benz S klasės kupė Niujorko automobilių parodos ceremonijoje paskelbtas prabangiuoju metų automobiliu, o Mercedes-AMG GT pelnė sportinio metų automobilio titulą.
 
Pasaulio metų automobilio rinkimų žiuri dalyvauja 75 pripažinti apie automobilius rašantys žurnalistai iš viso pasaulio. Pasaulio metų automobilio rinkimuose Mercedes-Benz automobiliai yra sėkmingai pasirodę ir anksčiau: 2014 metais prabangiuoju metų automobiliu buvo paskelbtas S klasės sedanas, o 2012-aisiais „žaliojo" metų automobilio vardą pelnė S 250 CDI BlueEFFICIENCY
Naujausias „Mercedes-Benz GLE Coupe" 
 
 
Automobilių gamintojas „Mercedes-Benz" į sėkmingą Coupe liniją įveda dar vieną naujieną – „Mercedes-Benz GLE Coupe". Tai padidinto pravažumo, išskirtinio dizaino sportiškas visureigis. Šis automobilis pagamintas pagal ML klasės modelį. Koncerno atstovai pripažįsta, kad šiuo modeliu bus bandoma pritraukti ir tuos pirkėjus, kurie dar nėra turėję „Mercedes-Benz" automobilio.
 
 
 
Naujoji Mercedes-Benz CLA klasė pasipildė sportišku universalu 
 
 
Tik prieš metus buvo pristatyta nauja „Mercedes-Benz" CLA klasė. Tai buvo šviežio oro gūsis automobilių rinkoje ir jis sukūrė naują kompaktiškų lengvųjų automobilių segmentą. Absoliuti debiutavusios klasės sėkmė tik dar labiau paskatino „Mercedes-Benz" koncerną stebinti savo klientą. Pasauliui buvo pristatytas „CLA Shooting Brake" sportiškasis universalas.
 
 
„Mercedes-Benz CLA Shooting Brake" yra kompaktiškesnis „CLS Shooting Brake" modelio brolis. Tačiau jis puikiai išlaiko agresyvios ir sportiškos dizaino strategijos bei technologiškai pažangiausio automobilio santykį. Aštrios išorinės linijos pabrėžia automobilio modernumą, o salono išbaigtumas ir koncentracija į detales suteikia nepakartojamą komforto pojūtį.
 
„Mercedes-Benz" ir toliau ypatingą dėmesį kreipia vairuotojo ir keleivių saugumui. Koncerno saugumo tyrinėtojai nustatė, kad radarais pagrįsta ir nuo susidūrimų apsauganti sistema (ang. COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS), kuri buvo dar patobulinta, gali iki 30 procentų sumažinti rimtų incidentų automobilio galu lyginant su automobiliais, kuriuose tokios sistemos nėra. Iki šiol naudotą COLLISION PREVENTION ASSIST sistemą papildė funkcija, kuri sustabdo automobilį, jei vairuotojas po įvairių vaizdinių ir garsinių įspėjamųjų signalų nesiima jokių veiksmų. Ši sistema įeina į standartinę „Mercedes-Benz CLA Shooting Brake" komplektaciją. Taip pat prie standartinės įrangos įtraukta ir vairuotojo mieguistumo nustatymo ir perspėjimo sistema (ang. ATTENTION ASSIST). 
 
Pavydėtinos aerodinamikos (Cd = 0.26) CLA klasės universale bus montuojami penkių tipų varikliai, atitinkantys Euro6 standartus. Turbodyzelinis „Mercedes-Benz CLA 200 CDI" automobilis, kurio galia siekia 136 arklio galias (100kW), sunaudoja tik 3,9 l/100km ir į aplinką viename kilometre išmeta vos 101 g. anglies dioksido (CO2). „CLA Shooting Brake" variklių gamoje 2 dyzeliniai 2,1 litro darbinio tūrio varikliai, siekiantys nuo 136 AG (100 kW) iki 177 AG (130 kW), ir 3 benzininiai varikliai: 1,6 l darbinio tūrio (90 kW / 122 AG ir 115 kW / 156 AG) ir 1,9 l darbinio tūrio (155 kW / 211 AG) varikliai.
 
 
AMG pristato naują puikų sportinį automobilį Mercedes-AMG GT 
 
 
Rugsėjo 9-ąją, 20:30, Vokietijoje, Afalterbache (Affalterbach) įsikūrusioje AMG gamykloje, buvo pristatytas naujas puikus sportinis automobilis Mercedes-AMG GT
 
GT yra legendos statusą užsitarnavusio Mercedes-Benz SLS AMG įpėdinis. GT aprūpintas nauju keturių litrų darbinio tūrio V-8 varikliu, kuris pasiekia 375 kW (510 AG) galią ir iki 650 Nm sukimo momentą. Naujasis aštuonių cilindrų variklis turi esminių techninių panašumų į mažiausią AMG dviejų litrų darbinio tūrio variklį, kuris naudojamas Mercedes-Benz A 45 AMG, CLA 45 AMG ir GLA 45 AMG automobiliams.
 
Naujojo GT varikliai išmėginti visokiausiomis klimato sąlygomis. Kaip ir kitų AMG galios šaltinių, taip ir naujojo keturių litrų variklio atveju vadovaujamasi principu „vienas vyras vienam varikliui". Tai reiškia, kad už variklio surinkimą atsakingas inžinierius patvirtina, jog šis atitinka reikalavimus, savo parašu ant variklio bloko.
 
 
 

„Mercedes–Benz" V klasei skirtas prestižinis geriausio dizaino apdovanojimas
Naujasis C klasės universalo modelis ir naujos kartos CLS
Naująjį Mercedes-Benz Vito galima įsigyti tiek su galiniais, tiek su priekiniais arba visais keturiais varomaisiais ratais